Рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо запобігання виникненню пожеж у лісових масивах

Дата: 26.07.2023 16:22

У пожежонебезпечний період особливу увагу вогнеборці приділяють профілактичним заходам серед населення щодо попередження виникнення пожеж у лісових масивах.

Так, сьогодні, 26 липня, фахівцями Дністровського районного відділу Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед працівників та відвідувачів лісництв у Дністровському районі.

Учасникам зустрічі представлено інструктаж щодо неухильного дотримання правил пожежної безпеки в лісах. Рятувальники наголосили на забороні розводити багаття у лісових масивах, а також спалювати суху траву чи сміття.

Фахівці Служби порятунку закликали людей відповідально ставитися до заходів безпеки, а у разі виникнення пожежі викликати Службу порятунку за номером «101». Також всім співрозмовникам вручили листівки із правилами пожежної безпеки у лісах.