Наш земляк отримав нагороду від Валерія Залужного

Дата: 27.07.2023 09:44

Відповідно до Наказу Головнокомандувача Збройних сил України нагрудного знаку «За збережене життя» удостоївся вихідець із Сокирянської громади Руслан Володимирович Коломієць.

Вітаємо воїна-земляка із нагородою та дякуємо за наш захист! Хай оберігає Бог на нелегкому шляху до Перемоги!

Для довідки: Нагрудний знак Головнокомандувача Збройних Сил України «За збереження життя» вручається військовослужбовцям, працівникам Збройних Сил України, які врятували життя військовослужбовцю чи працівнику ЗСУ, іншій особі у мирний час, під час участі у бойових діях, об’єднаних, антитерористичних операціях, а також операціях із підтримання миру та безпеки, ліквідації наслідків природних та техногенних катастроф, інших надзвичайних ситуацій.