За сприяння Міністерства закордонних справ Німеччини Сокирянська лікарня отримала важливе медичне обладнання

Дата: 01.08.2023 17:38

Обладнання надала спілка «Eine Welt» (Єдиний світ) при Міністерстві закордонних справ Німеччини. Проєкт під назвою «Закупівля каталок зі зміною висоти для Сокирянської лікарні» вдалось реалізувати завдяки Громадській організації «Пошук інновацій», яка представила грантову заявку.

Мова йде про дві медичні каталки з регулюванням висоти, які будуть використовуватись для потреб реанімаційного та приймального відділень.

Обладнання вкрай необхідне для транспортування пацієнтів, в тому числі й екстрених, у горизонтальному або напівлежачому положенні в середині приміщень та назовні. Специфіка роботи обладнання дозволить знизити зусилля медичних працівників під час підйому пацієнта та забезпечити надійну фіксацію ложа на потрібній висоті.

Дякуємо спілці «Eine Welt» (Єдиний світ) при Міністерстві закордонних справ Німеччини, громадській організації «Пошук інновацій» та безпосередньо її керівнику Інні Яцишеній за турботу, підтримку та допомогу для жителів Сокирянської громади та внутрішньо переміщених осіб, які проживають тут!

Сильні разом!