Непоправна втрата у нашій громаді… В зоні бойових дій загинув захисник України, романківчанин Володимир Станішевський

Дата: 04.08.2023 11:09

Кровопролитна російсько-українська війна продовжує забирати життя наших хоробрих воїнів – на Запорізькому напрямку, під час стрілецького бою, внаслідок кульового влучання загинув відданий син України, житель села Романківці, старший солдат Володимир Васильович Станішевський.

Хороший сім’янин, прекрасний батько та чоловік, найкращий син, брат, друг та побратим. Володимир Станішевський був прикладом справжнього патріота, вірного сина України. Він віддав за мирне українське небо найдорожче – своє життя. Йому було лише 37…

Невимовне горе для родини, близьких, друзів, побратимів, для всіх, хто знав Володимира Васильовича. Цей біль не можливо зменшити нічим.

Сокирянська міська рада висловлює щирі співчуття дружині військового – Оксані Володимирівні, синам – Віталію та Владиславу, батькам – Лідії Іванівні, Любові Василівні та Василю Михайловичу, сестрам – Наталії, Світлані, Валентині та їх родинам, сестрі дружини – Вікторії та її родині, всім близьким і рідним загиблого захисника!

Розділяємо ваш біль та схиляємо голови в глибокій скорботі.

Вічна пам'ять та слава Герою! Спочивай з миром!