Відбулось позачергове засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 04.08.2023 15:04

Сьогодні, 04 серпня, під головування міського голови Василя Козака відбулось позачергове засідання виконкому.

На порядку денному розглянуто 6 питань.

Зокрема, мова йшла про утворення Координаційного центру підтримки цивільного населення, з метою підтримки та координації надання допомоги населенню, постраждалому внаслідок збройного конфлікту, зокрема, внутрішньо переміщеним особам, ветеранам війни, особам з інвалідністю внаслідок війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалим учасникам Революції Гідності, членам сімей загиблих ветеранів війни та полеглих Захисників і Захисниць України, іншим постраждалим особам.

Координаційний центр підтримки цивільного населення є консультативно-дорадчим органом при Сокирянській міській раді.

Окрім того, члени виконавчого комітету затвердили обсяг компенсації витрат власників жилих приміщень, що пов’язані з безоплатним розміщенням внутрішньо переміщених осіб та внесли зміни до складу мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства, або насильства за ознакою статі. Зазначимо, що метою діяльності мобільної бригади є надання соціально-психологічної допомоги постраждалим особам, зокрема, соціальних послуг з консультування, кризового та екстреного втручання, соціальної профілактики відповідно до їх потреб.

Також, в ході засідання встановлено новий режим роботи одного із об’єктів господарювання, який функціонує на території громади, з метою посилення дотримання населенням вимог комендантської години.

Одне питання порядку денного стосувалось комунальної власності громади.