10 серпня у місті Сокиряни відбулось прощання із полеглим захисником України Олександром Петровичем Кулієм

Дата: 10.08.2023 14:42

Сьогодні, 10 серпня, у місті Сокиряни відбулось прощання із полеглим захисником України Олександром Петровичем Кулієм.

Віддати шану Герою та провести його в останню дорогу прийшли рідні, близькі, друзі, товариші, побратими, однокласники та сусіди, заступник міського голови Оксана Бабій, начальник Другого відділу Дністровського РТЦК та СП Іван Серебрянський та представники відділу, небайдужі громадяни.

Олександр Кулій був прикладом для багатьох, користувався повагою у людей…

Про воїна, як про непересічну людину, говорила заступник міського голови Оксана Бабій.

«Олександра Кулія багато із нас знали особисто. Це була людина із великим серцем та душею. Всі, хто зустрічався з нашим захисником, знайдуть про нього хороше слово, хороший спогад. Захищати Батьківщину від ворогів Олександр Кулій став з перших днів повномасштабного вторгнення. Він, не шкодуючи сил і здоров’я, робив все для того,  аби звільнити рідну землю від ворога. Таким Олександр Петрович був і в мирному житті – свідомим, наполегливим, далекоглядним… Він вмів підтримати, розвеселити, коли потрібно, знайти вихід із ситуацій з яких, здавалося б, виходу нема… Одна з його почесних рис – людяність, якою він користувався у всіх сферах свого життя» - зазначила Оксана Бабій та висловила щирі співчуття родині загиблого захисника.

Начальник другого відділу Дністровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Іван Серебрянський зачитав Лист пошани та скорботи Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Володимира Зеленського, який вручено рідним Героя на знак глибокої вдячності за жертовне служіння в лавах ЗСУ. Президент схиляється перед відвагою, стійкістю та патріотизмом Воїна, чинами якого уславлений Володимирів Тризуб.

Останній спочинок Олександр Кулій знайшов на Центральному кладовищі міста Сокиряни.

Вічна пам'ять, слава і шана нашому оборонцю!

Навіки у наших серцях!