Звернення Сокирянського міського голови з нагоди Дня працівників ветеринарної медицини

Дата: 13.08.2023 09:14

Шановні працівники ветеринарної медицини!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

У ваших руках – складна і відповідальна справа, яка вимагає щоденного та сумлінного її виконання, адже саме ви забезпечуєте профілактику, діагностику та лікування тварин, гарантії якості та безпеки агропромислової продукції, ви відвертаєте загрозу для життя та здоров’я жителів Сокирянської громади.

Впевнений, що ви й надалі з високою відповідальністю та сумлінням будете виконувати поставлені перед вами завдання, дбати про нові професійні здобутки, а ваші зусилля винагороджуватимуться повагою і вдячністю краян.

Дякую за вашу працю!

Щиро зичу вам миру, родинного затишку, незгасаючої надії на щасливе майбутнє та прихильності долі! Добра, любові та здійснення намічених планів!