"Діалоги Перемоги " вперше в Сокирянській територіальній громаді!

Дата: 14.08.2023 09:35

Молодіжна рада при Сокирянській міській раді вперше бере участь у  проєкті

«Діалоги перемоги: участь молоді у відновленні України».

Це неймовірний проєкт для молодіжних рад усіх рівнів, які можуть стати ініціаторами та організаторами діалогів у своїй громаді за результатами яких буде розроблено рекомендації щодо можливостей залучення молоді у відновленні України після закінчення військових дій.

Про що йтиме мова?

🔹 Участь молоді і внесок молодіжних рад/молодіжних громадських організацій у повоєнну відбудову України.

🔸 Участь молодіжних рад у захисті/збереженні молодіжної політики та інфраструктури.

🔹Посилення видимості та впливу молодіжних рад, як дієвого інструменту узвалення рішень.

Діалоговий захід відбудеться 15.08.2023 з 10:00 по 15:00 у Сокирянському історичному музеї (м. Сокиряни, Шевченка,5).

Реєстрація за посиланням:

У разі виникнення питань – можете писати на сторінку Молодіжної ради у соцмережах.

Проєкт впроваджується ГО «Молодіжна платформа» у рамках проєкту ПРООН "Підтримка громадянського суспільства та молоді", що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.