Дітки із родин полеглих Героїв-захисників України вирушили на відпочинок до закладу дитячого дозвілля

Дата: 14.08.2023 16:54

7 юних жителів громади із сімей загиблих воїнів-захисників – вихідців із Сокирянської громади, вирушили на оздоровлення та відпочинок до одного із дитячих таборів.

Подорож до закладу дозвілля стала можливою за фінансової підтримки громадської організації «Ініціатива Е+».

Благодійники спрямували до Сокирянської громади саме 7 путівок для відпочинку діток полеглих воїнів, до того ж, відповідно до умов, представлених донорами,  дітки повинні були відповідати віковим категоріям – від 11 до 15 років.

Юні жителі громади відпочиватимуть та активно проводитимуть час під наглядом компетентних наставників з 14 серпня по 27 серпня.

Варто зазначити, що громадська організація «Ініціатива Е+» та її голова Валентина Варава постійно підтримують Сокирянську громаду на різних напрямках.

Тож висловлюємо щиру подяку громадській організації «Ініціатива Е+»  та особисто її керівнику Валентині Вараві за турботу про дітей, які сьогодні першочергового потребують уваги! Вдячні за ваші добрі справи!

Все буде Україна!