До 18 серпня приватні підприємці – єдинники І та ІІ груп зобов’язанні сплатити єдиний податок

Дата: 16.08.2023 10:48

Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області інформують: з 1 серпня 2023 року набрав чинності Закон України № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», яким відновлено обов’язок ФОП – платників єдиного податку 1 та 2 групи сплачувати єдиний податок.

У податковій службі наголошують, 18 серпня – граничний термін сплати єдиного податку даними платниками.

До відома: максимальний місячний розмір єдиного податку у 2023 році для ФОП – платників єдиного податку першої групи становить 268,40 грн, для платників єдиного податку другої групи – 1340 гривень.