Молодшому сержанту Андрію Чосику присвоєно звання «Почесний громадянин Сокирянщини»

Дата: 16.08.2023 11:04

Рішення ухвалено депутатами в ході чергової двадцять дев’ятої сесії Сокирянської міської ради.

Звання «Почесний громадянин Сокирянщини» військовослужбовцю присвоєно за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння українському народові.

Андрій Чосик з 2014 року, у складі однієї із військових частин Збройних сил України, боронив українську землю від окупантів в ході антитерористичної операції. У 2015 році брав участь у боях за Дебальцеве. З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну став на захист Батьківщини. Відповідно до Указу Президента України, молодшого сержанта Андрія Чосика нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Дякуємо мужньому оборонцю за наш захист! Дякуємо всім захисникам і захисницям України за щоденну працю і подвиг в ім’я майбутньої Перемоги!

Пишаємось!