Вмхованка Центру творчості дітей та юнацтва Сокирянської міської ради - переможниця обласного фестивалю-конкурсу патріотичної пісні

Дата: 16.08.2023 12:35

15 серпня у Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» відбувся обласний фестиваль-конкурс української патріотичної пісні під назвою «З Україною в серці».

Цьогоріч участь у заході взяли 35 учасників віком від 7 до 18 років із 13 територіальних громад Буковини.

Сокирянщину гідно представила Крістіна Гладка – вихованка вокального гуртка Центру творчості дітей та юнацтва.

Здібна вокалістка під керівництвом наставниці Анни Кушнір посіла переможне І місце.

Щиро вітаємо із блискучим результатом! Бажаємо натхнення та творчих ідей для нових злетів!