57 сьогодні б виповнилось захиснику України Віктору Миколайовичу Урсулу…

Дата: 29.08.2023 11:16

Віктор Урсул народився в місті Сокиряни. Тут збудував сім'ю, виховував 5 дітей та троє онуків.

Здобув сільськогосподарську та правову освіти. Працював судовим виконавцем Сокирянського суду.

У зв'язку із військовою агресією росії проти України у 2019 році уклав контракт та вступив до лав Збройних сил України, аби захищати рідну землю.

Військовослужбовець загинув 25 лютого 2022 року в боях на Херсонщині, де і був похований, у зв’язку із окупацією території російськими військами.

У грудні минулого року Віктора Урсула перепоховали на рідній сокирянській землі.

Відповідно до Указу Президента України нашого земляка посмертно нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Вічна слава і шана!

Навіки в пам’яті, навіки в серцях!