Сокирянщина попрощалась із воїном Олександром Кучерявим…

Дата: 31.08.2023 15:49

Сьогодні, 31 серпня, жителі Сокирянської громади провели в останню земну дорогу померлого військовослужбовця Олександра Анатолійовича Кучерявого. Шану захиснику України віддали у селі Білоусівка.

Попрощатись із Олександром Кучерявим прийшли рідні, близькі, друзі, товариші, голова Дністровської районної ради Олександр Янчак, перший заступник міського голови Іван Гангал, староста Білоусівського старостинського округу Юрій Бєдний, представники Другого відділу Дністровського РТЦК та СП, небайдужі громадяни.

«Олександр Кучерявий був одним із мужніх оборонців Батьківщини. Він пройшов пекло війни та повернувся додому, аби оговтатись від отриманих поранень і травм… та, із болем і жалем, ми сприйняли звістку про смерть захисника. Добродушний, гостинний та щирий – таким Олександр Анатолійович навіки залишиться в пам’яті всіх, хто знав його особисто» - звернувся перший заступник міського голови Іван Гангал та висловив щирі співчуття рідним померлого воїна.

Хай Господь упокоїть душу Олександра Анатолійовича та дасть розраду рідним!

Світла пам'ять захиснику рідної землі!