Маковій Денис Леонідович

Маковій Денис Леонідович

(18.02.1992 – 06.09.2023)

Житель села Сербичани.

Після здобуття загальної середньої освіти продовжив навчання у Сокирянському вищому професійному училищі за професією «Слюсар з ремонту автомобілів; водій категорії В, С».

«Денис був сумлінним учнем, гарним другом та доброю людиною. Був одним з кращих серед нас. Любив життя і вмів гідно жити. Почуття справедливості патріотизму завжди були на першому місці. Любив батьків та Батьківщину. Денис був у постійному русі і пошуку цікавих ідей. Був гарним товаришем і цінував друзів» - згадують про Дениса його викладачі.

Старший солдат, Маковій Денис Леонідович, командир кулеметного відділення кулеметного взводу  однієї із військових частин Збройних Сил України, був призваний на військову службу 01 березня 2022 року.

06 вересня 2023 року, вірний присязі, при виконанні бойового завдання із забезпечення оборони, відсічі і стримування  збройної агресії російської федерації, під час бою з ворожою ДРГ поблизу одного із населених пунктів Конотопського району Сумської області отримав кульові поранення не сумісні з життям.

Вічний спокій Денис Маковій знайшов у рідному селі Сербичани.