Звернення Сокирянського міського голови Василя Козака з нагоди Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва

Дата: 01.10.2023 09:55

Дорогі захисники та захисниці України! Шановні земляки!

Цьогоріч, згідно з Указом Президента, особливо значиме свято для нашої країни та кожного з нас – День захисників та захисниць України, ми відзначаємо 01 жовтня. Адже, саме на 01 жовтня, відповідно до новоюліанського церковного календаря, припадає церковне свято Покрови Пресвятої Богородиці – заступниці наших оборонців та кожного з нас.

Завдяки вам, дорогі воїни, сьогодні існує Українська Держава, завдяки вам, зустрічаємо кожен новий день.

Від імені Сокирянської міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто висловлюю вам слова вдячності за ваш щоденний подвиг, патріотизм та незламність. Захоплююсь вашим героїзмом, витримкою та сміливістю. Низько вклоняюсь загиблим Героям, які заплатили найбільшу в світі ціну за нашу свободу.

Щиро зичу вам, захисники та захисниці, незламної сили духу, міцного здоров’я та віри у краще майбутнє нашої держави!

Хай завжди під Покровом Богородиці буде кожен наш захисник та захисниця, які сьогодні зі зброєю в руках продовжують обороняти нас від російської навали!

Віримо у Перемогу! Віримо у вас, наші нескорені воїни української армії!