Звернення Сокирянського міського голови Василя Козака з нагоди Дня працівників державної санітарно-епідеміологічної служби

Дата: 08.10.2023 09:10

Шановні працівники санітарно-епідеміологічної служби Сокирянщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Державний санітарно-епідеміологічний нагляд охоплює всі сфери життєдіяльності людини. Тому саме ви стоїте на варті безпеки жителів громади, виконуючи важливу та відповідальну роботу.

Дякую, що не дивлячись на труднощі, ви з честю та гідністю виконуєте свій обов’язок. Вживаєте оперативних заходів задля збереження життя і здоров’я жителів краю.

Щиро зичу затишку та благополуччя у ваших домівках! Професійних успіхів та душевного спокою, міцного здоров’я та мирного неба над головою!