Будинок культури села Василівка – серед кращих клубних закладів області у сільській місцевості

Дата: 09.10.2023 09:42

Нещодавно підбито підсумки І (регіонального) етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу клубних закладів культури у сільській місцевості, який проходив на Буковині впродовж серпня-вересня.

За результатами конкурсу до списку призерів увійшов і один із будинків культури Сокирянської громади.

Почесне ІІ місце присвоєно Будинку культури села Василівка, директор – Антоніна Кримняк.

Днями, в обласному центрі відбулось нагородження переможців та призерів. Для потреб Будинку культури села Василівка Чернівецька ОВА надала ноутбук.

Вітаємо клубний заклад культури та його керівника Антоніну Кримняк із відзнакою та бажаємо подальших успіхів!