Рятувальники закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки під час використання електрообігрівачів та пічного опалення

Дата: 11.10.2023 12:55

У період похолодання у помешканнях громадян зазвичай зростає кількість пожеж, пов’язаних з використанням електрообігрівачів.

Загорання може виникнути через порушення правил пожежної безпеки при експлуатації обігрівачів або ж одночасне використання великої кількості електроприладів і обігрівачів, що може спричинити коротке замкнення електромережі та в подальшому пожежу.

Рятувальники Буковини наголошують: важливо пам’ятати про основні правила пожежної безпеки та постійно їх дотримуватись, щоб запобігти пожежі у власній оселі.

Також, вогнеборці закликають, допоки є час, належно підготуватись до початку опалювального сезону — перевірити справність електрообігрівачів і пічного опалення.

Будь-якій пожежі легше запобігти, аніж пізніше її ліквідувати.

Дбайте про свою безпеку, а в разі пожежі телефонуйте 101.