Вихованці Центру творчості дітей та юнацтва Сокирянської міської ради підкорили Міжнародний фестиваль «Скарби України»

Дата: 13.10.2023 16:06

Конкурс талантів відбувся в обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини».

За результатами оцінок фахового журі призові місця здобули вихованки вокальної студії «SOLOVEY», керівник Анна Кушнір.

Дипломом І ступеня та медаллю нагороджена Крістіна Гладка.

Диплом ІІ ступеня здобула Владислава Ковбасюк.

Наставника юних вокалісток відзначено дипломом за сумлінну творчу працю, майстерність, високий професіоналізм, наполегливу та самовіддану роботу у сприянні культурного розвитку та естетичного виховання підростаючого покоління.

Переможців конкурсу запросили на Міжнародний фестиваль “PRAŽSKÝ PODZIM”, який відбудеться у місті Прага.

Щирі вітання юним талантам та їх керівнику! Бажаємо творчого натхнення, нових можливостей для реалізації здібностей та успіхів у починаннях!