У Сокирянській громаді функціонуватиме молодіжний простір

Дата: 17.10.2023 17:25

Сокирянська міська теририторіальна громада увійшла до трійки громад області, де будуть створені такі осередки.

Проєкт реалізується за підтримки громадської організації «Молодь Буковини».

Днями, в межах реалізації програми,  на базі Чернівецького обласного молодіжного простору відбувся дводенний тренінг щодо вивчення нових підходів та інструментів для розвитку молодіжних ініціатив. До участі у заході долучились і представники від Сокирянської громади – Діана Баранська та Костянтин Гладкий.

В ході зустрічей учасники заслухали цікаві лекції, виконували практичні вправи та обмінювались досвідом. Як результат – отримали відповідні сертифікати.

«Майбутній простір стане осередком  позитивних змін та активною силою для молоді у громаді» - зазначають організатори.

Розмістити його заплановано на базі Сокирянського історичного музею. Робота над запуском простору триває.