До уваги жителів та внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Сокирянській громаді!

Дата: 25.10.2023 16:39

26 жовтня, о 14:00 год., в місті Сокиряни  розпочнеться родинний еко-пікнік під назвою «Дерево FEST».

Захід проходитиме  в межах проєкту «Сокирянська громада: безпека та психологічний комфорт понад усе!», в рамках #Програма_CLEAR.

В програмі еко-пікніка запланована висадка дерев породи «Дуб червоний» по вул. Покровській, що в місті Сокиряни.

Також, на території Цетрального парку для діток будуть організовані різноманітні творчі локації та солодкі пригощання.

В межах родинного еко-пікніка, відбудеться формування рекреаційної зони (висадка кущів) у селі Романківці. Початок о 10:00 год.

Юних жителів населеного пункту буде забезпечено солодощами.

Запрошуємо до участі всіх охочих любителів природи!

Для посадки дерев та кущів рекомендуємо залучити власний господарський інвентар!

Пам’ятаймо, посадити дерево – це не тільки кисень для людей та естетичний вигляд вулиці. У посадці дерев є щось глибоко символічне. Це сприяння розвитку та підтримці нового життя.

Єднаймося задля підтримки морального духу українців та будьмо активними!

Нагадаємо, #Програма_CLEAR впроваджується міжнародною організацією «Глобал Ком’юнітіз» (Global Communities), завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Бюро гуманітарної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID/ BHA).