Більше двох десятків питань порядку денного розглянули члени виконавчого комітету в ході чергового засідання

Дата: 26.10.2023 13:31

Більше двох десятків питань порядку денного розглянули  члени виконавчого комітету в ході чергового засідання, яке відбулось сьогодні, 26 жовтня, під головуванням міського голови Василя Козака.

Участь у роботі взяли секретар міської ради Любов Степаненко, заступник міського голови Оксана Бабій, секретар виконкому Ауріка Мойсеєнко, старости округів громади, керівники окремих структурних підрозділів та підприємств.

В ході засідання обговорено готовність закладів, установ, організацій міської ради до  роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років та підтримано низку питань, які попередньо опрацьовані комісією з питань захисту прав дитини.

Окрім того, йшла мова і про взяття на квартирний облік жителя громади; надання дозволу на видалення окремих дерев в старостинських округах та місті Сокиряни; внесення змін до бюджету громади.

Також встановлено режим роботи одного із об’єктів господарювання в адміністративному центрі громади та затверджено обсяг компенсації витрат власників жилих приміщень, що пов’язані з безоплатним розміщенням внутрішньо переміщених осіб та підтримано питання щодо надання одноразової матеріальної допомоги громадянам.

Ряд опрацьованих проєктів рішень стосувались соціальної сфери та комунального майна.

Одне питання порядку денного знято з розгляду з метою доопрацювання.