У переддень Дня української писемності та мови у Центральній бібліотеці міста Сокиряни провели мовний калейдоскоп «Українська мова – генетичний код нації»

Дата: 26.10.2023 16:15

У заході взяли участь дев’ятикласники закладів загальної середньої освіти міста Сокиряни спільно із педагогами, фахівці відділу культури міської ради, місцеві творчі особистості, працівники книгозбірні.

Учасники зустрічі мали нагоду торкнутись сторінок української писемності та у затишній атмосфері поспілкуватись про значення мови сьогодні.

Окрім того, ведучі провели для школярів вікторину зі знання соловїної.

«Українська мова – мова єднання» - під такою назвою у Центральній бібліотеці міста Сокиряни організовано книжкову виставку, де кожен охочий може познайомитись із історією походження української мови, дізнатись непростий шлях її розвитку, осягнути велич та красу рідного слова.

Нагадаємо, День української писемності та мови, що вшановує пам'ять Преподобного Нестора-Літописця, традиційно відзначався 09 листопада. Проте цьогоріч Президент України підписав Указ про зміну дати святкування на 27 жовтня через перехід ПЦУ та УГКЦ на новий календар.