Родинний еко-пікнік зібрав юних та дорослих любителів природи у дружній атмосфері

Дата: 26.10.2023 17:54

Захід під назвою «Дерево FEST» відбувся у місті Сокиряни.

Жителі громади із числа внутрішньо переміщених осіб, родини полеглих Героїв російсько-української війни, учні закладів освіти адміністративного центру спільно із педагогами, небайдужі громадяни, працівники міської ради долучились до озеленення вулиці Покровської та Центрального парку.

Ініціатором заходу стала громадська організація «Пошук інновацій» за сприяння міжнародної організації «Глобал Ком’юнітіз» (Global Communities), завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Бюро гуманітарної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID/ BHA), які профінансували для юних жителів громади солодкі пригощання в межах #Програма_CLEAR.

Побажав успіхів юним жителям Сокирянський міський голова Василь Козак спільно з керівником громадської організації «Пошук інновацій» Інною Яцишеною.

Дерева для висадки на вказаних місцевостях безкоштовно забезпечила філія «Сокирянське лісове господарство» ДП «Ліси України». Справжньою окрасою вулиці Покровської та Центрального парку в місті Сокиряни стане дуб червоний, який неабияк чарує своєю красою. Загалом, спільними зусиллями всіх причетних вдалось висадити 300 молодих насаджень.

Для діток, які завітали на еко-пікнік, також організували різноманітні творчі локації. Серед яких – «Осіння композиція з природного матеріалу» від Центру творчості дітей та юнацтва, «Парковий пленер» від Сокирянської художньої школи тощо.

Організацію екологічного заходу для юних краян в місті Сокиряни, який відбувся в межах проєкту «Сокирянська громада: безпека та психологічний комфорт понад усе!», в рамках #Програма_CLEAR, забезпечили фахівці відділу культури і спорту міської ради.

Позитивні емоції та відчуття важливості зробленого були забезпечені кожному!

Дякуємо всім, хто відгукнувся!

Бережімо наші природні багатства та примножуймо їх!

Хай буде мирним небо над Україною, а посаджені рослини милують око жителів громади!

Все буде Україна!