Школярі Сокирянської громади спільно із батьками та педагогами продовжують підтримувати захисників України

Дата: 27.10.2023 10:26

Один із видів допомоги українським воїнам – проведення у закладах освіти громади благодійних ярмарків, кошти з яких спрямовують на потреби наших Сил оборони.

Днями один із таких заходів провели  у Корманському навчально-виховному комплексі.

Учні 1-4 класів разом із батьками приготували різноманітні смаколики та реалізовували їх всім охочим.

Класоводи разом із дітьми вміло організували ярмарок, на якому учні змогли представити страви та проявити свої підприємницькі здібності.

Аби скуштувати домашню випічку та зробити свій внесок у наближення нашої Перемоги, у заклад освіти  завітали і небайдужі жителі населеного пункту.

Дякуємо всім, хто долучається для благодійності та робить все можливе, аби підтримати  наших оборонців!

Сила в єдності!