Учні та педагоги закладів освіти Сокирянської громади долучились до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності-2023

Дата: 27.10.2023 16:10

Традиційно з 2000 року радіодиктант проводиться щороку і вже став найбільшим україномовним флешмобом, який об’єднує українців та знавців української мови по всьому світу.

Радіодиктант писали сьогодні, 27 жовтня – у День української писемності та мови. Участь у флешмобі взяли і учні та вчителі закладів загальної середньої освіти Сокирянської громади.

Цьогорічний текст носив назву «Дороги України», його авторкою стала поетеса, перекладачка,  лауреатка Шевченківської премії Катерина Калитко. Читав Радіодиктант національної єдності актор, театральний режисер, виконавець ролі брата Олекси Довбуша у популярному фільмі «Довбуш», Олексій Гнатковський.