В зоні бойових дій загинув наш земляк, житель села Шебутинці Анатолій Харабара

Дата: 30.10.2023 10:01

Анатолій Михайлович загинув 16 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання на території Запорізької області. Понад місяць, до 27 жовтня 2023 року, мужній захисник вважався зниклим безвісти.

У Анатолія Харабари залишилась дружина, двоє дітей та матір. На захист рідної землі від ворога він став з перших днів повномасштабного вторгнення росії на територію України.

Відповідальний, щирий, завжди готовий прийти на допомогу та підтримати. Його цінували та поважали односельчани, він був опорою та підтримкою для рідних і близьких.

Ненависний ворог обірвав життя воїна, який ще так багато планував зробити. Йому було всього 42….

Сокирянська міська рада висловлює щирі співчуття матері загиблого Героя – Марії Іванівні,  дружині – Валентині Михайлівні, сину Назару, доньці Іванні,  сестрі – Олені Михайлівні та її родині, всім рідним, близьким, побратимам захисника.

Розділяємо ваше горе та схиляємо голови у глибокій скорботі.

Вічна пам'ять і слава Анатолію Михайловичу Харабарі!