Поліцейські вкотре наголошують громадянам на дотриманні правил онлайн безпеки

Дата: 31.10.2023 11:36

Не довіряйте дзвінкам від незнайомців, а тим паче не виконуйте їхніх рекомендацій чи вказівок, які можуть надати доступ до вашого банкінгу. Також правоохоронці закликають краян в жодному випадку не перераховувати кошти на рахунки невідомих  людей. Візьміть собі за правило оплачувати товар тільки після його отримання.

У випадку дзвінка «Ваш родич у біді», перш за все спробуйте зв’язатися з тим хто потребує допомоги, або зателефонуйте у поліцію та перевірте інформацію. В жодному випадку не перераховуйте та не передавайте гроші незнайомцям!

Також правоохоронці наголошують громадянам, не розголошуйте конфіденційну інформацію, яка стосується ваших банківських рахунків.

Під час покупок-онлайн завжди користуйтеся послугою «післяплата».

Будьте пильними, не дайте аферистам себе ошукати!

Якщо ви все ж потрапили до пастки аферистів – одразу телефонуйте на спецлінію «102».