Захищаючи рідну землю від ворога, загинув житель міста Сокиряни Віктор Іваньков

Дата: 31.10.2023 17:01

29 жовтня 2023 року, в бою за Україну, її свободу і незалежність, вірний військовій присязі та українському народові, на Луганщині загинув Віктор Анатолійович Іваньков. Мужньому захиснику виповнився 41 рік….

У п'ятирічному віці Віктор Анатолійович залишився сиротою та виховувався бабусею і дідусем. Все своє дитинство та свідоме життя Віктор проживав в місті Сокиряни. Навчався в Сокирянському ліцеї. Пофесійно-технічну освіту здобув у Сокирянському вищому професійному училищі.

Трудовий шлях загиблого Героя був пов'язаний з комунальним підприємством «Сокиряни-благоустрій», де він пропрацював 21 рік.

Працьовитий, відповідальний, фахівець своєї справи, хороший та надійний друг, найкращий батько та чоловік…

Неможливо знайти слів, аби зменшити біль від непоправної втрати.

Сокирянська міська рада висловлює щирі співчуття дружині загиблого Героя – Валентині Іванівні,  сину Віталію, всім близьким та побратимам захисника.

Поділяємо ваше горе та сумуємо разом із вами... Хай Бог дасть сили пережити непоправну втрату!

Вічна пам'ять і слава Герою Віктору Анатолійовичу Іванькову!