Школярка із Сокирянської громади гідно представила край на Всеукраїнському форумі "Україна в серці кожного"

Дата: 02.11.2023 14:43

Нещодавно відбувся Всеукраїнський форум «Україна в серці кожного», учасниками якого стали учні закладів загальної середньої освіти з числа переможців та призерів Всеукраїнської дитячо-юнацької еколого-патріотичної гри «Паросток». Серед них  – учениця Селищанського ліцею Дар’я Сливка, яка гідно презентувала результати роботи з національно-патріотичного виховання у закладі.

З чим щиро  вітаємо Дар’ю та її керівника Антоніну Кривчанську!

Дівчину нагородили Дипломом Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

Захід проведено  Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Всеукраїнською громадською організацією «Спілка освітян України» за підтримки Міністерства освіти і науки України.