Напередодні Дня працівників соціальної сфери міський голова Василь Козак подякував фахівцям галузі за сумлінну працю

Дата: 03.11.2023 13:01

Міський голова Василь Козак відвідав Центр надання соціальних послуг Сокирянської міської ради та привітав представників професії із прийдешнім Днем працівників соціальної сфери.

«Вашу чуйність і турботу щоденно відчувають жителі Сокирянської громади, а насамперед — пенсіонери та інваліди, ветерани війни, внутрішньо переміщені особи, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни. Тобто ті люди, які найбільше потребують підтримки та допомоги» - зазначив Василь Козак та додав, що в цей надзвичайно складний для країни час, фахівцям соціальної сфери випало непросте завдання – бути провідниками соціальної політики.

Принагідно міський голова відзначив працівників галузі Почесними грамотами Сокирянської міської ради.

За важливу, часто скромну і не завжди помітну працю, всім, хто трудиться на благо громадян та повноцінного функціонування Центру надання соціальних послуг, подякувала керівник Центру Ірина Ісар.

Соціальна сфера – це про турботу до людей. Тож дякуємо кожному, хто своєю працею, вмінням слухати і розуміти допомагає кожному, хто цього потребує.

Ваша діяльність – одна із найскладніших галузей. Тож зичимо вам сил, міцного здоров’я, невичерпної енергії та мирного неба над головою!