Сокирянська міська рада висловлює співчуття родині Героя України Романа Мамавка з приводу передчасної смерті матері – Євгенії Іванівни

Дата: 06.11.2023 13:08

Серце Євгенії Іванівни Мамавко перестало битись на світанку 06 листопада 2023 року…

Все своє життя Євгенія Іванівна присвятила роботі у сфері освіти Сокирянщини. Євгенія Мамавко закінчила Чернівецьке училище культури та Київський інститут культури. Свій трудовий шлях починала в бібліотеці села Коболчин. Далі життєва дорога Євгенії Іванівни була пов'язана з бібліотекою загальноосвітньої школи села Коболчин, де вона пропрацювала понад 36 років.

Разом з чоловіком Михайлом Івановичем виховали двох синів – гідних громадян України. Сину Євгенії Іванівни – Роману Мамавку Указом Президента України присвоєно звання «Герой України» з врученням ордена «Золота зірка».

Активна, відповідальна та творча Євгенія Іванівна завжди була в центрі громадського життя села.

Доброзичлива, щира, завжди готова допомогти та підтримати, дати мудру пораду. Її поважали односельчани, любили та цінували рідні і близькі люди, для яких двері будинку Євгенії Іванівни Мамавко завжди були відчинені.

Важко підібрати слова, коли  родину спіткає величезне горе, втрата рідної людини.

Сокирянська міська рада, особисто міський голова Василь Козак, виконавчий комітет та виконавчий апарат Сокирянської міської ради висловлюють щирі співчуття чоловіку Євгенії Іванівни – Михайлу Івановичу, синам – Олександру Михайловичу і Роману Михайловичу та їх родинам, онукам – Софії, Ярославу та Вікторії, правнуку – Тимофію, всім близьким та рідним.

Нехай добрий, світлий спомин про Євгенію Іванівну Мамавко назавжди залишиться в серцях тих, хто знав та цінував її.