До захисників України попрямує чергове авто

Дата: 09.11.2023 14:20

Транспортний засіб, необхідний нашим воїнам на складних напрямках фронту, придбали начальник Сокирянського відділення АТ «Чернівцігаз», депутат Дністровської районної ради Віктор Мартинюк, підприємець Сокирянської громади Віталій Козак та підприємець з Кельменеччини Василь Андрущак.

Фахівці привели автомобіль до справного технічного стану та пофарбували.

Окрім того, разом із авто, до наших воїнів, які несуть службу на Запорізькому напрямку, доставлять і металеві печі для обігріву, які надало АТ «Чернівцігаз».

Висловлюємо щиру вдячність всім причетним до потрібної справи та бажаємо нашим хлопцям якнайскорішого повернення до своїх домівок – із миром і Перемогою!

Дякуємо за підтримку української армії небайдужим! Дякуємо воїнам за наш щоденний захист, який дається надзвичайно нелегко!

#ВсебудеУкраїна!