Раді вітати із блискучими результатами наших юних екологів!

Дата: 10.11.2023 15:46

«Живи, земле» - під такою назвою відбувся учнівський екологічний конгрес на базі Чернівецького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді. Серед його учасників – і учні Сокирянської та Вашковецької громад.

Раді вітати із блискучими результатами наших юних екологів!

В номінації «Природоохоронні території» І місце виборола Кумань Юліана, учениця ОЗ «Михалківський ліцей» (керівник – Бурденюк Тетяна Сергіївна).

В номінації «Загальні екологічні проблеми» ІІ місце посіла Швець Ангеліна, учениця ОЗ «Білоусівський ліцей» (керівник – Дорофей Марія Семенівна).

В номінації «Охорона водних ресурсів» здобув ІІ місце Небесний Дмитро, учень Сокирянського ліцею (керівник – Мельник Олександр Миколайович).

В номінації «Охорона рослинного світу» ІІ місце посіла Майстер Марія, учениця Шишковецького ліцею (керівник – Майстер Оксана Іванівна).

Бажаємо учням та їх наставникам нових досягнень та невичерпних цікавих ідей!