Звернення Сокирянського міського голови Василя Козака з нагоди Дня Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2023 09:03

Шановні земляки!

21 листопада ми вшановуємо усіх, хто ціною власного життя, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі.

День Гідності та Свободи – як підтвердження того, що українці – сильна та незалежна нація, нація гордих, вільних та відповідальних громадян, які здатні відстояти свою свободу.

Навіки у наших серцях ті, хто віддав своє життя за волю. Ми пам’ятаємо імена наших героїв, які загинули під час кривавих подій на Майдані, тих воїнів, які не повернулися з передової під час антитерористичної операції на Сході країни та тих, які віддали життя вже в повномасштабній російсько-українській війні.

Низько схиляємо голови в пам'ять про тих, хто не повернувся до рідного дому… Ви навіки у наших серцях!

Щиро бажаю всім мирного неба над головою та спокою у душі, міцного здоров’я, злагоди та достатку у домівках!

Слава Україні! Слава її Героям!