З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю, для громадян, які знаходяться під опікою Центру надання соціальних послуг, організували активне дозвілля
Дата: 01.12.2023 16:14
Кількість переглядів: 73
Дружня, тепла, насичена різноманітними активностями атмосфера панувала на базі відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Центру надання соціальних послуг Сокирянської міської ради.
Майстер-клас із виготовлення ляльок-мотанок, перегляд цікавого фільму, настільні ігри, творчі види діяльності організували для підопічних відділення, серед яких і громадяни з числа внутрішньо переміщених, представники міжнародної неурядової організації «HelpAge» спільно із працівниками Центру.
Організація «HelpAge» має представництво в Україні. У Чернівецькій області благодійники надають соціальну, психологічну та гуманітарну допомогу літнім людям та вимушеним переселенцям.