Допомога від благодійників для діток вразливих категорій

Дата: 04.12.2023 16:01

Діти із числа внутрішньо переміщених осіб, дітки з особливими потребами, дітки, батьки яких загинули на війні, а також діти із родин, які опинилися в складних життєвих обставинах, громадська організація «Пошук інновацій», в межах проєкту  «Сокирянська громада: безпека та психологічний комфорт понад усе!»,  надала рекреаційні набори для юних жителів громади вказаних категорій віком від 6 до 12 та від 13 до 17 років.

Ініціативу, яку здійснили представники громадської організації у межах  #Програма_CLEAR, впроваджує міжнародна організація «Глобал Ком’юнітіз» (Global Communities), завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Бюро гуманітарної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID/ BHA).

Відбір учасників проекту здійснювався представниками Програма_CLEAR відповідно до критеріїв вразливості, визначених Програмою. Загалом за період вересня - листопада охоплено близько 450 дітей.

До наданих рекреаційних наборів увійшли канцтовари, настільні ігри, спортивні рюкзаки та ланчбокси.