За мужність та самовіддане виконання військового обов’язку жителям Сокирянщини вручено державні нагороди

Дата: 12.12.2023 11:47

Сьогодні, 12 грудня, тимчасово виконуючий обов'язки начальника Другого відділу Дністровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Сергій  Горбишен спільно із заступником начальника з персоналу ВПС «Сокиряни» Анною Шавардак  вручили ордени «За мужність» ІІІ ступеня рідним загиблих захисників України Сергія Войни, Миколи Зубаля, Юрія Долгого, Михайла Міронова, Дмитра Рошки, Сергія Гладкого, Віктора Откидача, Владислава Андроніка.

Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня відзначено посмертно старшого лейтенанта Ігоря Препелицю.

Медалей «Захиснику Вітчизни» посмертно удостоєні наші Герої: Петро Шкута, Сергій Чобан, Василь Дем’янчук, Андрій Боднарюк.

Почесний нагрудний знак «Золотий хрест» від Головнокомандувача ЗСУ отримав наш земляк Анатолій Федишен, якого воїн удостоєний за проявлену мужність та успішне виконання завдань під час боїв з окупантами.

Дякуємо за захист, дякуємо за спокій!

Вічна пам'ять полеглим!

Честь і шана живим!