Указом Президента України нашого земляка Віктора Москучука посмертно відзначено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

Дата: 12.12.2023 16:30

Високої державної нагороди воїн удостоєний за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку.

Віктор Москучук загинув у вересні минулого року під час запеклих боїв з окупантами на Херсонщині.

Військовослужбовець родом із села Гвіздівці та разом із сім’єю проживав у місті Новоград-Волинський, де і знайшов останній спочинок…

Віктор Москучук носив звання капітана, був командиром роти однієї із військових частин Збройних сил України. Ряди захисників України поповнив ще у 2014-му році – в ході проведення антитерористичної операції на Сході, з початком повномасштабного вторгнення – продовжив боронити рідну землю.