У місті Сокиряни попрощались із захисником України Павлом Бабинським

Дата: 20.12.2023 15:44

Про Павла згадують як про світлу та добру людину… Тепер він став нашим небесним воїном-захисником…

На території Меморіального комплексу в місті Сокиряни віддати шану своєму Герою зібралися чимало жителів громади. Це рідні, близькі, знайомі Павла Бабинського, сусіди та друзі, побратими, керівництво громади, представники Другого відділу Дністровського РТЦК та СП, учнівський та педагогічний колективи Сокирянського ліцею,  небайдужі громадяни.

«Чорне крило невимовного смутку знову торкнулося нашого краю. Адже російські окупанти забрали життя молодого і світлого чоловіка, який мав мрії і багато планів попереду. Ця звістка знову нагадує нам про те, якою важкою є ціна нашої свободи» - сказав Сокирянський міський голова Василь Козак та висловив щирі співчуття родині загиблого Героя.

Поховали військовослужбовця на Центральному кладовищі міста Сокиряни.

Вічна пам’ять і слава українському воїну Павлу Бабинському, який захищав рідну Україну і кожного з нас!

Гіркота від втрати навіки у наших серцях!