У селі Гвіздівці в останню земну дорогу проводжали молодого захисника України Едгара Грігоряна

Дата: 21.12.2023 16:24

Сьогодні у селі Гвіздівці в останню земну дорогу проводжали молодого захисника України Едгара Грігоряна.

Йому було 23. Веселий, добродушний, кмітливий Едгар загинув на Донеччині… в бою за Україну і кожного з нас.

У рідному селі воїна відбувся траурний мітинг – Героя проводжали навколішки, дякуючи за подвиг і захист.

Віддати шану своєму захиснику прийшли рідні та близькі, друзі та побратими, секретар міської ради Любов Степаненко, представники Другого відділу Дністровського РТЦК та СП, староста Гвіздівецького старостинського округу Вікторія Богач, школярі та педагоги, небайдужі громадяни.

«18 грудня згасла зоря неймовірно життєрадісного та  щирого хлопця, захисника рідного дому, своєї землі та всієї України, ще такого молодого, але надзвичайно відповідального воїна, нашого земляка - Едгара Едуардовича Грігоряна… Зоря життя Едгара, яка мала б світити найяскравіше, погасла через безжальну руку ворога.  Це складно сприйняти, в це важко повірити, про це непросто говорити… Дорогі Світлано Володимирівно та  Едуарде Вруйровичу, Олександро, ваш син та брат загинув як Герой… Героєм-захисником він навіки залишиться в пам’яті нашій і пам’яті прийдешніх поколінь» - сказала Любов Степаненко.

Батькам Едгара Грігоряна вручили Лист пошани та скорботи від імені Президента України.

Поховали захисника на сільському кладовищі зі всіма військовими почестями.

Нам вічно пам’ятати про героїзм і мужність Едгара Грігоряна, який у 23 роки віддав за нас життя.

Вічна пам'ять і слава нашому Герою!