Міський голова Василь Козак подякував за небайдужість та систематичну підтримку Збройних Сил України волонтерам Сокирянської громади

Дата: 22.12.2023 12:15

В ході тридцять третьої сесії Сокирянської міської ради восьмого скликання за активну волонтерську діяльність, патріотизм, значний особистий внесок у підтримку і допомогу українським військовим і громадянам України, які вимушені покинути власні домівки внаслідок проведення активних бойових дій, Василь Козак  оголосив Подяки Сокирянської міської ради керівнику благодійного фонду «Світла надія», жителю села Кулішівка Володимиру Марчуку та волонтерам-капеланам благодійного фонду Василю Вітченку, Василю Продану, Руслану Самарашу.

Також міський голова вручив Подяки Чернівецької обласної військової адміністрації за свідому громадянську позицію, патріотизм, відданість своїй країні, волонтерську діяльність волонтерам Майї Руснак, Тетяні Ловчі та Володимиру Марчуку.

Дякуємо кожному, хто своєю працею наближує нашу Перемогу, забезпечує надійний тил для наших оборонців!

Слава Україні!