Дітки із сімей загиблих військових, а також із сімей, які через різні причини опинились у складних життєвих обставинах, отримали подарунки до новорічно-різдвяних свят

Дата: 22.12.2023 15:54

Привітання дітей вказаної категорії – акція, яка щороку проводиться службою у справах дітей Сокирянської міської ради. Нинішнього року подарунки отримали 130 діток.

На їх придбання спрямовано кошти з місцевого бюджету у сумі понад 107 тисяч гривень. Також міська рада надала для діток пакунки із продуктами харчування.

Окрім того, до придбання подарунків, солодощів, напоїв та фруктів для дітей долучились: структурні підрозділи  Сокирянської міської ради,  Сокирянська центральна бібліотека, Сокирянський районний суд, Сокирянське управління Дністровської філії Чернівецького обласного центру зайнятості, приватні підприємці – Валерій Гандзій, Тетяна Руснак, Олександр Пуйко, Павло Харабара, Ніна Євань, Валентин Боднар,  магазини – «Єврейська лавка», «ТАНО», районне споживче товариство, фахівці відділу Держгеокадастру, комунальні підприємства Сокирянської міської ради – «Сокиряни-благоустрій», «Дирекція з обслуговування майна Сокирянської міської ради», «Сокирянська лікарня», «Сокирянський центр первинної медико-санітарної допомоги», «Сокирянська стоматологія», «Бюро технічної інвентаризації», «Сокирянське управління капітального будівництва», відділення АТ КБ «Приватбанк» в місті Сокиряни, відділення «Ощадбанк» в місті Сокиряни, Сокирянська дільниця Дністровського регіону електричних мереж АТ «Чернівціобленерго»,  бюро правової допомоги, відділення  поліції №1 (м.Сокиряни) Дністровського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області, товариство «Світоч-2006» - керівник Войняк Марія Остапівна, товариство «Молодіжна аграрна спілка» - керівник Віталій Нігалатій, товариство «Тайстра Груп»,  відділення Нової пошти №1 міста Сокиряни, Центральна районна аптека №28, відділ Державної прикордонної служби «Сокиряни», Сокирянське відділення АТ «Чернівцігаз», державна пожежно-рятувальна частина №8, відділ обслуговування громадян №2 Головного управління Пенсійного фонду у Чернівецькій області, Державна установа «Сокирянська виправна колонія (№67)», Сокирянської державна податкова інспекція, відділ безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Дністровського районного управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області, філія «Сокирянське лісове господарство» ДП «Ліси України», ТОВ «Інтрерджус Буковина», компанія «СантаЧЕ» в особі Сергія Доманського та Миколи Безвушка.

Щиро подяка кожному! Щороку ви підтверджуєте своєю добротою віру в диво не лише дітям, які отримують подарунки, а й організаторам акції.

Саме завдяки вашій небайдужості в цей важкий час до дитячих сердець доторкнувся вогник добра і щастя.

Хай мир, злагода та благополуччя оселяться у ваших домівках, а дива та приємні моменти наповнюють ваше життя кожного дня!