В зоні бойових дій загинув житель міста Сокиряни Олександр Ігорьович Харабара

Дата: 22.12.2023 18:14

Олександр Харабара родом з міста Сокиряни. Закінчив Сокирянську гімназію. Середню спеціальну освіту здобув на базі Сокирянського вищого професійного училища.

На захист рідної землі від ворога Олександр став з перших днів повномасштабного вторгнення росії.

20 грудня 2023 року, на території Бахмутського району Донецької області, внаслідок авіаудару, старший розвідник розвідувального взводу, старший сержант Олександр Харабара отримав поранення несумісні з життям. У вересні мужньому захиснику України виповнилось 23 роки…

Щирий, відвертий, завжди готовий допомогти та підтримати, Олександр був єдиною опорою для батьків, надійним другом та побратимом.

Невимовне горе для родини, близьких, друзів, побратимів, для всіх, хто знав Олександра. Цей біль не можливо зменшити нічим.

Сокирянська міська рада висловлює щирі співчуття батькові військового Ігорю Івановичу, матері Світлані Михайлівні, всім близьким і рідним загиблого захисника!

Розділяємо ваш біль та схиляємо голови в глибокій скорботі.

Вічна пам'ять та слава Герою!