Сокирянська міська територіальна громада отримала пожежний автомобіль від міста Аренсбург

Дата: 26.12.2023 16:46

Пожежний автомобіль марки Daimler-Benz від міста Аренсбург Федеративної Республіки Німеччина переданий Сокирянській міській територіальній громаді у якості гуманітарної допомоги. Днями авто доставлено на територію громади.

Переданий транспортний засіб спрямовано в управління місцевої пожежної команди, яку рішенням 33-ї сесії міської ради створено в селі Михалкове. До складу Михалківського старостинського округу входить три населених пункти, тому облаштування тут місцевої пожежної команди є необхідним. Також техніка та особовий склад МПК, у разі потреби, будуть залучатись до гасіння пожеж на території населених пунктів сусідніх старостинських округів.

Варто зауважити, що громада міста Аренсбург надає постійну підтримку та допомогу Сокирянській громаді. В кінці 2022 року європейськими партнерами передано пожежний автомобіль Mercedes-Benz 811 D-77KW / 811 D 670, повністю обладнаний всім необхідним для гасіння вогню інвентарем та формою для команди, а також Mercedes-Benz - спринтер 208 - для перевезення пожежних команд.

Висловлюємо щиру вдячність громаді міста Аренсбург та особисто меру Benjamin Stukenberg, за активну співпрацю та надання благодійної допомоги Сокирянській міській територіальній громаді.

Ми високо цінуємо вашу турботу та бажання допомогти.