ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення установчих зборів із формування складу Молодіжної ради при Сокирянській міській раді

Дата: 28.12.2023 11:21

Ініціативна група з підготовки та проведення установчих зборів із формування складу Молодіжної ради при Сокирянській міській раді, керуючись Типовим положенням про молодіжну раду місцевого рівня, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року № 1198 (далі – Типове положення), повідомляє про проведення установчих зборів із формування складу Молодіжної ради при Сокирянській міській раді (далі – Установчі збори) 08 лютого 2024 року за адресою: 60200, Чернівецька область, Дністровський район, м. Сокиряни, вул. Шевченка, 3, ІІ поверх, зал засідань. Початок проведення Установчих зборів: 10 год 00 хв.

Молодіжна рада є молодіжним консультативно-дорадчим органом при Сокирянській міській раді, метою якої є залучення молоді до формування та реалізації молодіжної політики на місцевому рівні.

До складу Молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років, які є:

- представниками громадських об’єднань та/або відокремлених підрозділів громадських об’єднань, підприємств, установ, організацій, що провадять діяльність у сфері молодіжної політики, які зареєстровані в установленому порядку та/або провадять діяльність на території Сокирянської міської територіальної громади (за згодою);

- представниками закладів освіти, кандидатури яких подаються учнівським або студентським самоврядуванням кожного навчального закладу (за згодою);

- особами, реєстрацією місця проживання яких є населені пункти Сокирянської міської територіальної громади (далі - молодь), які делегуються до складу молодіжної ради в порядку, визначеному Положенням про молодіжну раду при Сокирянській міській раді, затвердженому рішенням Сокирянської міської ради від 27.01.2023 № 10/24-23, та з урахуванням вимог Типового положення (за згодою);

- представниками молодіжних центрів із правом дорадчого голосу (за згодою).

Склад молодіжної ради формуватиметься на Установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатів, які особисто присутні на Установчих зборах.

Для підготовки та проведення Установчих зборів при Сокирянській міській раді утворена Ініціативна група, до складу якої згідно з рішенням міської ради від 07.12.2023 № 277/32-23 входять: Ауріка Мойсеєнко - керуюча справами (секретар) виконавчого комітету міської ради; Анна Вітковська - директор закладу дошкільної освіти №1 «Веселка»; Аліна Мазур - головний спеціаліст відділу освіти міської ради; Наталя Гладка - директор Сокирянського історичного музею; Ольга Березан - головний спеціаліст відділу культури і спорту міської ради; Оксана Кучерява - головний спеціаліст юридичного відділу міської ради; Євген Пленгей - начальник відділу культури і спорту міської ради.

Для участі в Установчих зборах до Ініціативної групи подається заява за формою згідно з додатком до Типового положення, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства або від молоді Сокирянської міської територіальної громади (у разі, коли молода особа подає заяву самостійно).

Для представників інститутів громадянського суспільства до заяви додаються:

1) прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом до складу молодіжної ради;

2) біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, власного імені, по батькові (за наявності), місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації.

Для молоді відповідної Сокирянської міської територіальної громади до заяви додаються:

1) біографічна довідка із зазначенням прізвища, власного імені, по батькові (за наявності), посади, місця роботи (за наявності), контактної інформації;

2) підписний лист для збору підписів жителів відповідного населеного пункту про підтримку кандидата від відповідної адміністративно-територіальної одиниці.

Підписний лист повинен містити такі дані:

- суть питання, яке порушується кандидатом;

- порядковий номер особи, яка підписує лист;

- прізвище, власне ім’я та по батькові (за наявності) особи, яка підписує лист;

- дату, місяць та рік народження особи, яка підписує лист;

- адресу реєстрації місця проживання особи, яка підписує лист;

- контактний номер телефону особи, яка підписує лист;

- особистий підпис;

- дату підписання.

Заяви для участі в Установчих зборах приймаються до 19 січня 2024 року.

Відповідальна особа ініціативної групи за збір заяв та узагальнення документів, поданих кандидатами на вступ до складу Молодіжної ради – Березан Ольга Іванівна  (тел. 0977478694, адреса  електронної пошти: vks.sokmr@gmail.com ).