Завершилася реалізація проекту "Діємо заради допомоги!", спрямованого на підтримку внутрішньо переміщених осіб, запровадженого громадською організацією "Пошук інновацій" в рамках субгранту проєкту EU4CSOs Emergency Actions за фінансової підтримки Євр

Дата: 29.12.2023 11:17

В рамках проекту, фахівцями громадської організації «Пошук інновацій» було доставлено та роздано 300 сімейних продуктових пакетів, включаючи засоби гігієни та базові медичні препарати. Допомогу надано сім'ям громадян, які прибули  із зони бойових дій, які наразі проживають у Сокирянській громаді.

Зокрема, допомогу отримали сім'ї ВПО, зокрема жінки з неповнолітніми дітьми, особи у віковій категорії 65+, люди з особливими потребами, які приїхали з окупованих територій та областей, де тривають активні бойові дії.

#StandWithUkraine #ПрямуємоРазом

#EU4CSOsEmergencyActions