Руснак Павло Миколайович

Дата: 08.01.2024 09:56

Руснак Павло Миколайович

(16.08.1985 – 31.12.2023)

Народився і виріс у селі Романківці – у багатодітній родині. Там створив власну сім’ю, проживав разом із дружиною та двома синами.

На захист Батьківщини від ворогів став із перших днів повномасштабного вторгнення росії на територію України.

На фронті солдат Павло Руснак виконував завдання гранатометника відділення взводу оперативного призначення однієї із військових частин Національної гвардії України.

Загинув під час виконання бойового завдання із захисту Батьківщини на території Запорізької області.

Знайомі та близькі згадують про воїна як про людяну, порядну та відповідальну людину.

Свій останній спочинок Павло Руснак знайшов на місцевому кладовищі села Романківці.