Педагоги Сокирянської громади стали призерами обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Виховати особистість»

Дата: 11.01.2024 12:17

Захід організував та провів Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

«Виховати особистість» - це Всеукраїнський конкурс методичних моделей закладів загальної середньої та позашкільної освіти з національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

На розгляд журі надійшло 13 конкурсних матеріалів від заступників директорів з виховної роботи, вчителів закладів загальної середньої освіти, керівників творчих учнівських об’єднань закладів позашкільної освіти Чернівецької області. Представлені методичні моделі спрямовано на посилення ролі національно-патріотичного виховання в освітньому процесі, вироблення методичних засад зорієнтованих на пріоритет національно-патріотичного виховання здобувачів освіти, що включають у себе проведення конкурсів, змагань, майстер-класів, акцій, квестів, гравіконів, пошуково-дослідницьких заходів, тематичних виставок, флешмобів, зустрічей з військовими, волонтерами та краєзнавцями.

Серед учасників – і освітяни Сокирянської громади.

Раді вітати із почесним ІІ місцем:

Тарабузан Альону Михайлівну, заступницю директора з виховної роботи ОЗ «Романковецький ліцей імені К.Ф. Поповича» Сокирянської міської ради;

- Рошко Лідію Петрівну, педагога-організатора Вітрянської гімназії-філії ОЗ «Михалківський ліцей» Сокирянської міської ради;

- Івасюк Олесю Петрівну, заступницю директора з виховної роботи ОЗ «Василівський ліцей» Сокирянської міської ради;

- Романюк Юлію Василівну, заступницю директора з виховної роботи ОЗ «Михалківський ліцей» Сокирянської міської ради.

Щиро зичимо невичерпного натхнення та терпіння у нелегкій вчительській справі та бажаємо нових відкриттів і здобутків!